PasPay Blog ve Haberler

PasPay Sanal Pos

Sanal Pos ile e-ticaret sitenizden ödeme kabul edebilirsiniz.

Hızlı ve kolay entegrasyon sayesinde Bonus World Maximum ve Finansbank kartlarının tamamına 1 ile 9 ay arası taksit yapabilir,müşterilerinize sunduğumuz ödeme çeşitliliği ile satışlarınızı yükseltebilirsiniz.

Sanal pos hizmeti ve yanında mobil ödeme hizmetinden de faydalanabilirsiniz.Web sitenizde sattığınız hizmet veya ürün için müşterilerinizin sadece bir SMS sayesinde cep telefonları hatları üzerinde ödeme yapmalarını sağlayabilirsiniz.

PasPay Sizlere Hem Sanal Pos Hizmeti hem de Mobil Ödeme hizmete sağlamaktadır.

High risk sektörler ve Sanal Pos.Sizde arkadaşlık,görüntülü chat,üyelik gibi web sitesi sahibiyseniz PasPay size de özel çözümler sunuyor. Adult kategorili sitelere özel sanal pos ve mobil ödeme hizmeti ile size en hızlı ve en uygun hizmeti sunuyor. Bizlere başvurmanız için vergi levhasına ihtiyacınız yok. Ödemeleriniz haftalık olarak alın. Bütün kredi kartların tahsilatları bir ekranla hemen önünüze gelsin. Tahsilatlarınız PasPay'e bırakın siz işinizi büyütün.

Sanal pos, sanal pos kurulumu,hızlı sanal pos bütün bu hizmetler bir tıkla PasPay'de.Siz de hemen üye işyerimiz olun hemen online kredi kartı tahsilatlarına başlayın