PasPay Blog ve Haberler

PasPay Detaylı Bilgi

PasPay;Bonus World Maximum ve Finansbank kartlarının tamamına taksit imkanı sunar.Mobil ödeme için hızlı ve kolay onay süreci sağlar.Türkiye'de internette tahsilatı kolaylaştırmak için her sektöre sanal pos hizmeti sunan PasPay,müşteri memnuniyeti odaklı esnek çözümler ile sizlerle.Türk ve yabancı yatırımcı işbiriliği ile hizmete başlayan PasPay kısa sürede Türkiye'de de adını duyurmayı başardı. Sizde hemen başvuru yaparak üye işyerimiz olun PasPay'e size sunduğu inanılmaz avantajlardan yararlanın.


PasPay'e Kimler Üye Olabilir ?

PasPay'e e-ticarette var olan ve tahsilat çözümüne alternatif arayan firmalar,yeni girişimde bulunan şahıslar,yüksek riskli web sitesi sahipleri,kısacası internette tahsilat yapan her web sitesi PasPay'e başvurabilir.

Devamı

Nasıl Hızlı Sanal Pos Alabilirim ?

PasPay Size Türkiye'de ki en hızlı sanal pos hizmetini sağlıyor.Üye işyeri başvuru formunu doldurduktan sonra 24 saat içerisinde uygun üye işyerleri ödeme kabül etmeye başlayabilirler(Sisteme aktif olmayan web siteleri ile yapılan başvurular değerlendirilmez)

Devamı

Üyelik Bedeli Ne Kadar ?

Yıllık kullanım bedeli üyeliğiniz onaylandıktan sonra alınacaktır.Başvuru ücretsizdir, Hemen Ücretsiz Başvuru Yapmak için Tıklayınız PasPay 1 yıllık üyelik bedeli 300 TL'dir. Aylık 25 TL gibi bir aidatla PasPay Sanal Pos Hizmetlerinden siz de faydalanabilirsiniz

Devamı